149godzin

Ruszyły zapisy na rekolekcje letnie 149godzin. Zapoznaj się ze szczegółami i już teraz zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie.

149godzin

Ruszyły zapisy na rekolekcje letnie 149godzin. Zapoznaj się ze szczegółami i już teraz zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie.

149 godzin to rekolekcje młodzieżowe, rekolekcje dla singli, par, małżeństw, jak również rekolekcje dla rodzin z dziećmi czy osób samotnych. Jeśli jesteś dziadkiem lub babcią, seniorem, emerytem czy rencistą nie ma problemu to również czas dla Ciebie! Dla wszystkich pracujących zawodowo, zabieganych, pragnących przemiany życia, inspiracji, fascynacji, odnowy. Po prostu czas dla każdego! To wydarzenie dla ludzi, którzy nie chcą bylejakości w swoim życiu – także w sferze wiary. Po prostu czas dla wszystkich!
Będziemy zaszczyceni, jeśli spędzicie ten czas z nami i będziemy mogli wspólnie zastanawiać się nad tym, co oznacza być świadomym chrześcijaninem.

Od tego roku połączyliśmy prowadzone przez nas dotychczas dwie formy rekolekcji 149godzin oraz rekolekcje REO po to aby skupić się na wspólnym spędzaniu czasu i budowaniu jedności! Obecnie jest to nasz wewnętrzny wyjazd dla osób będących w formacji i dla Przyjaciół naszych Wspólnot oraz osób chcących znaleźć sobie miejsce w Kościele. Każdego roku wyjeżdżamy razem na tydzień, gdzie nauczania głoszą liderzy Wspólnot lub zaproszeni mówcy.

149 godzin to czas codziennych Eucharystii, konferencji, warsztatów, rozmów, a przede wszystkim modlitwy osobistej i czasu uwielbienia Boga.

Ważną częścią 149 godzin są dzieci. Bez nich ten czas nie byłoby taki sam. Zapewniamy opiekę nad dziećmi na wszystkich najważniejszych punktach dnia. Opiekunowie organizują dla dzieci zabawy jak również prowadzą dla nich formację chrześcijańską. Dzięki temu 149 godzin to czas rekolekcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

Opiekę duszpasterską w czasie tegorocznych rekolekcji sprawować będą kapłani: ks. Arkadiusz Kajdas oraz ks. Łukasz Pisz

Rekolekcje 149 godzin
  • Gdzie: Centrum Formacyjno - Rekolekcyjne Diecezji Tarnowskiej ARKA w Gródku nad Dunajcem
  • Kiedy: 31.07-06.08.2023r.
  • Temat: Życie z łaski – marzenia Bożego serca
Jakie są koszty?
  • osoby powyżej 12 roku życia – 850 zł (nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie itd.)
  • dzieci od 2 do 12 lat –  670 zł (nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie itd.)
  • dzieci 0-2 z posiłkiem – 60 zł
  • dla osób od 2 roku życia – 540 zł gdy nocleg we własnym zakresie
Szczegóły płatności

Ze względu na dużą liczbę chętnych gwarantem potwierdzenia zapisu jest wpłacenie zaliczki w kwocie 150 zł od osoby do 30.04.2023r.
Nieopłacenie zaliczki w terminie będzie jednoznaczne z nie wpisaniem na listę uczestników. W razie trudności z opłatami prosimy o kontakt

Numer rachunku bankowego na który należy wpłacić zaliczkę:
34 1090 1186 0000 0001 0901 3553
Santander Bank Polska S.A.
Tytułem: Unikalny_kod_wygenerowany_po_rejestracji

Pozostałą kwotę za wszystkich uczestników wyjazdu należy wpłacić na powyższy numer konta do dnia 30.06.2023 r.

W razie trudności z zapłatą zaliczki, kwestii dofinansowania wyjazdu lub innych pytań niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt mailowy z Managerem Fundacji Exodus Panią Darią Wierzbicką (pon – 14:00-18:00, wt-pt – 8:30- 12:30)
E-mail: daria.wierzbicka@exodus.pl
Tel.: 533-882-147

Dziękujemy uczestnikom. Wkrótce na naszej stronie internetowej odnowa.org.pl relacja z rekolekcji. Zdjęcia z wydarzenia znajdziesz także na naszym fanpage.